Close
Контактні лінзи – за і проти

Контактні лінзи – це ефективний засіб покращення зору. Ними користуються все частіше, а останнім часом з’являються нові типи лінз із різними характеристиками. Ми слідкуємо за новинками, тому в Оптиці №2 регулярно з’являються нові моделі із різними можливостями.

Які є переваги контактних лінз

Контактні лінзи є відносно новим засобом корекції зору і він має ряд переваг, яких не мають ті ж окуляри. Напевно, найважливішою перевагою для користувачів є непомітність лінз на оці – вони не змінюють зовнішнього вигляду. Людина може носити лінзи і про це ніхто і не здогадається. Вони не спотворюють поле зору: ніяк ого не обмежують, не створюють викривлень, лінза рухається вслід за рухом ока. Лінзи дають можливість не змінювати спосіб свого життя: з ними можна займатися спортом, активною роботою, дощ носінню лінз теж не завада.

Недоліки контактних лінз

Попри ці переваги, контактні лінзи мають недоліки у користуванні. Вони вимагають ретельного догляду та делікатного поводження: правильно одягати і знімати, щоночі їх потрібно поміщати в спеціальний розчин, потрібно слідкувати за їх абсолютною чистотою та відсутністю дефектів. Для їх зберігання потрібен спеціальний розчин. Лінзи мають обмежений термін придатності. Вони за своєю структурою нагадують губку. І відфільтровують сльози, затримуючи пил та бруд. І в цьому середовищі розвиваються бактерії. Тому чим менший термін придатності – тим краще, а ідеально – одноденні лінзи. Все це разом підвищує вартість користування лінзами і виходить набагато дорожче, аніж окулярами. Також не рекомендується перебувати в середовищі із підвищеним рівнем пилу чи концентрацією таких хімічних речовин (лаки, фарби тощо). Лінзи заборонено носити при виникненні вірусних інфекцій та під час прийому певних категорій ліків.

Тому до контактних лінз потрібно підходити зважено, врахувавши усі фактори та проконсультувавшись із спеціалістом. Отримати консультацію та обрати контактні лінзи можна в Оптиці №2. Наші спеціалісти зможуть надати всю необхідну інформацію, яка вас цікавить. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись