Close

Одноденні лінзи

Контактні лінзи – досить популярний засіб корекції зору. Вони делікатні, не помітні на очах, ефективно покращують зір. І серед усього масиву лінз є різні типи виробів: одноденні, місячні, багатомісячні. Одноденні лінзи – найновіша розробка, яка стрімко завойовує популярність. В Оптиці №2 можна придбати лінзи цього типу. І зараз детальніше розповімо про них.

Переваги одноденних лінз

У них є ряд характеристик та опцій, які дають їм перевагу над звичайними лінзами:

  1. Гігієнічність. Контактні лінзи є своєрідними губками: через них проходить та інфільтрується сльоза, забиваючи мікрокомірки пилом та осадом. І в цих осадах заводиться грибок або інші паразити. Тому, чим коротший термін використання – тим лінза безпечніша. Одноденна в цьому плані – ідеальна.
  2. Простота в щоденному користуванні. Взагалі, контактні лінзи потребують скурпульозного догляду. Одноденні не потребують щоденних чищень,  дезінфекції, промивань. Можна економити час та зусилля. І не треба різних пристосувань для чистки.
  3. Матеріал виготовлення – часто він м’якший і комфортніший звичайного.

Недоліки одноденних лінз

Вони також є, і це, передовсім, – гроші. Вам потрібно багато лінз – і це може бути затратно.  Адже ці лінзи не можна одягати після сну вдруге. Спати теж потрібно без них. З однієї сторони – економія, тому що не потрібно витрачатися на засоби догляду (контейнери, пінцети, розчини). А з іншої сторони – одноденні лінзи треба купувати щодня і це позначиться на бюджеті.

Ці лінзи трішки важче вдягати (що є важливим для новачків), оскільки виготовлені вони із м’якшого матеріалу.

У нас є широкий асортимент контактних лінз на різний смак і гаманець: приходьте та переконайтесь самі!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1