Close

Чому сльозяться очі і що з цим робити?

Коли сльозяться очі – це неприємно і  викликає дискомфорт. Заважає нормально бачити, постійно потрібно витирати око, відволікає від роботи та ще й привертає увагу. Ніби-то, і нічого надзвичайного, але хочеться позбутися цього явища. Коли до нас звертаються із подібними скаргами, ми усім кажемо, що спочатку чітко встановити причину його виникнення.

Чому сльозяться очі

Сльозливість очей може свідчити про якусь хворобу в організмі. Тоді, крім, сльозовиділення повинні бути ще ряд інших ознак. Зазвичай сльозливість викликана втомою та великою кількістю подразників. Таких як тривале перебування за комп’ютером чи перед телевізором, агресивна дія кондиціонера, ефект від косметики чи вплив забрудненого повітря. Очі втомлюються, їм потрібен догляд для коректної роботи.

Сльозяться очі від комп’ютера: що робити

Якщо у вас сльозяться очі під час роботи за комп’ютером – то потрібно обов’язково робити перерви в роботі. На 5-10 хв після 45 хв роботи. Також подбайте про ергономіку робочого місця: на монітор не повинно падати інше світло, інші джерела світла не мають вас засліплювати, тощо. Також налаштуйте параметри монітора: масштаб та частоту на комфортні вам показники.

Під час кожної перерви робіть такі вправи: акуратний масаж пальцями закритих повік (колові рухи за годинниковою і проти годинникової стрілки почергово),  швидко поморгайте півтора хвилини, сфокусуйте погляд на кінчику носа, а потім – вперед, різко переводьте погляд на ближні і далекі предмети без рухів голови.

Деколи надмірна сльозливість – «сигнал» ока, що необхідна корекція зору. Тут треба проконсультуватися із фахівцем. Це ви можете зробити в Оптиці №2, де кваліфіковані оптики-диспенсери зможуть обстежити ваше око з допомогою сучасного обладнання та відповісти на ваші запитання. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1