Close

Оправи для окулярів чоловічі

Оправи в окулярах відіграють важливу роль. Адже забезпечують їх надійну і правильну роботу. А також вони виконують і естетичну функцію – стають елементом зовнішнього вигляду чоловіка. Оскільки завжди із власником і постійно на видноті.

Якими мають чоловічі оправи

Ми завжди звертаємо увагу на те, що оправи повинні забезпечувати чітке і фіксоване розміщення окулярів на обличчі. Для того, щоб відстань між лінзою та оком була сталою, підібраною під індивідуальні потреби кожного. За таких умов окуляри можуть правильно і безпечно покращувати зір. Бо коли ця відстань змінюється – глядач бачить викривлене зображення. Тому оправа має бути приємною на дотик, виготовленою із якісного матеріалу. Вона не повинна весь час відчуватися на обличчі чи викликати відчуття дискомфорту, як сухість чи свербіння. Звісно, що оправа має подобатися власнику і бути йому до лиця. Не має бути так, що хочеться її постійно зняти. Тому до вибору оправи для окулярів треба підійти дуже ретельно.

Як вибрати чоловічі оправи

Обирати окуляри потрібно в оптиці. А не інтернет-магазинах чи сумнівної якості кіосках. Тоді ви маєте змогу потримати її в руках, відчути на дотик, оцінити її фізичні якості. А в оптика-диспенсера зможете отримати інформацію про неї: загальні характеристики, матеріал, як носити та як доглядати. Також обираючи в оптиці зможете просто приміряти і побачити як оправи підходять до вашого лиця.

Безпосередньо обираючи оправу, зверніть увагу на відчуття – вам нічого не повинно заважати. Коли оправа неправильно «сидить» на носі чи давлять завушники – спитайте спеціаліста чому так і як це виправити: підкоригувати наявну оправу чи взяти іншу модель. Дивіться, щоби оправа вам не заважала: ні на дотик, ні не закривала огляд. Вона не повинна огляд по сторонах, створювати «сліпі плями» чи потрапляти в поле зору.

В Оптиці №2 є великий вибір оправ різного стилю та різної цінової категорії. Ви можете прийти, подивитись, обрати те, що вам підходить. А кваліфіковані спеціалісти – зможуть надати консультацію і відповісти на всі ваші запитання.

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1