Close

Швидке виготовлення окулярів

Для того, щоб якісно виготовити окуляри потрібно кілька днів. Але інколи бувають ситуації, коло цього часу немає, а окуляри потрібно вже. Наприклад, коли ваші окуляри поламалися, їх замінити нічим. А найближчим часом потрібно, наприклад, сідати за кермо чи виконувати іншу важливу роботу. В такій ситуації потрібно звернутися в Оптику №2, щоб терміново виготовити окуляри.

Термінове виготовлення окулярів в Оптиці №2

Нашій оптиці – 50 років. І за цей час ми вийшли на такий рівень виробничих потужностей, що можемо забезпечити швидке виготовлення окулярів за менше, ніж 2 години. Для цього в нас є майстерня із відповідним сучасним обладнанням та майстри, які добре знаються на своїй справі. В асортименті товарів ми маємо найбільш «ходові» позиції лінз, щоб підібрати для термінових окулярів. Якщо людина не має рецепту на окуляри чи не пам’ятає оптичних параметрів – це не біда: в нас можна пройти обстеження та дізнатися всю необхідну інформацію. Для цього маємо підготовлених спеціалістів за системою ABDO та відповідну апаратуру.

Є ситуації, коли в окулярах стояли індивідуальні лінзи, виготовлені під замовлення, і їх терміново виготовити просто неможливо – тоді ми підбираємо лінзи, що мають наближені характеристики, відповідно до аберацій ока.

Тому, що швидке виготовлення окулярів – це швидке вирішення раптової проблеми на близьку перспективу. Все для того, щоб людина, яка втратила окуляри, стала знову на 100% дієздатною. А вже пізніше, коли не буде фактору терміновості, можна буде виготовити дублікат минулих окулярів чи нові за результатами обстеження.

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1