Close

Біфокальні окуляри

Це окуляри, лінзи яких поєднують подвійні оптичні властивості. Свого часу це була революційна розробка, оскільки давала можливість використовувати одну, а не декілька пар окулярів для різної роботи.

Як працюють біфокальні окуляри

В біфокальних окулярах лінзи лінзи мають подвійні оптичні властивості. Вірніше, дві лінзи із різними властивостями об’єднанні в одне скельце. Верхня частина лінзи призначена для бачення об’єктів, що розташовані на далекій відстані. А нижня – дозволяла добре бачити близькі об’єкти. Найчастіше це було поєднання окулярів для читання із універсальними моделями. Спочатку це було поєднання однакових двох половинок – 50 на 50. Пізніше нижня частина набувала підковоподібну форму, стала займати більшу частину. З’явились і інші варіанти цих окулярів.

Недоліки біфокальних окулярів

Ці окуляри позбавили необхідності носити дві пари окулярів для різної роботи, застосовувались при складних дефектах зору, але і вони мали недоліки. Наприклад, занадто різкий перехід між зонами далекого і близького бачення. Вірніше, відсутність переходу як такого – просто дві сусідні зони. Такий перехід створював напругу на очі, це було незручно. Лінія стикування двох лінз теж була бар’єром, що обмежувало поле зору і викликало незручності. Був недолік і зовнішньому вигляді. Нижні лінзи візуально збільшували нижню повіку аж до надто неприроднього розміру, тому багато людей соромилися носити ці окуляри.

Альтернатива біфокальним окулярам

Ідея біфокальних окулярів була хорошою, хоч і мала рід недоліків. Тому в результаті певних напрацювань і досліджень, було створено мультифокальні (прогресивні) окуляри. Вони мають кілька зон для бачення на різні відстані із плавним переходом. Вони дають змогу бачити повністю поле зору та гарно виглядають на обличчі.

Офісні окуляри Addpower

Це модель, що є вдосконаленою версією біфокальних окулярів. Ці окуляри називають офісними, тому що вони дозволяють добре бачити на середніх та близьких відстанях, адже вони володіють розширеною дистанцією чіткого бачення. Що є зручно для виконання більшості робочих завдань. Власне, тому у них назва – офісні. Ці окуляри не потрібно переміщати чи напружувати очі, щоб сфокусуватись на необхідному об’єкті. Лінзи нейтралізують зовнішні бліки і спалахи та збільшують контрастність зображення. Цим самим захищають очі і зменшують на них навантаження.

Купити необхідну вам модель можна в Оптиці №2. У нас великий асортимент окулярів на різний смак та під різні потреби – кожен може обрати те, що йому до душі. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1