Close

Як одягнути/зняти лінзи – практичні поради

Контактні лінзи – популярний засіб для корекції зору. Адже вони дієві і, водночас, не помітні. Та вони вимагають правильного поводження, адже сама по собі лінза – делікатний виріб. Тому при покупці контактних лінз, ми завжди клієнтам даємо кілька порад, як користуватися лінзами так, щоб вони прослужили якомога довше.

Як одягати лінзи

Отож, кілька порад правильного одягання лінз

 • Чисті руки. Руки треба добре вимити з милом і висушити. Прослідкувати, щоб не було ворсинок.
 • Треба стати перед дзеркалом, трішки при цьому нахилити голову.
 • Діставати лінзу із блістера потрібно або спеціальним пінцетом із пластику, або вказівним пальцем лівої руки. І потім перекласти на вказівний палець правої руки. Брати потрібно подушечками пальців, а не нігтями – щоб не пошкодити. Краще завжди починати одягати лінзи з однієї і тієї ж – щоб не переплутати.
 • Лінзу перед одяганням потрібно перевірити – чи немає тріщин, розривів, зморшок. Прослідкувати чи правильною стороною одягаєте лінзу (вона повинна бути повернена краями догори)
 • Верхню повік слід відтягнути пальцями  лівої руки, око відкрити, і затримати погляд прмо перед собою. Далі – піднести лінзу і прикласти до рогівки. Не треба сильно притискати – лінза прилипне. Далі не закриваючи ока і не відпускаючи повік із пальців, зробити рухи оком по сторонах та поморгати. Коли лінза добре сидітиме – відпустіть повіку.
 • При відчуттях дискомфорту треба закапати каплі – «штучні сльози».

Для другого ока вся процедура – аналогічна.

Як зняти лінзи

Тут теж є кілька правил:

 • Добре вимийте та висушіть руки, перевірте, щоб не залишилось на пальцях ворсинок чи пилу.
 • Почніть знімати ту лінзу, яку першою одягали.
 • Станьте перед дзеркалом, нахиліть голову злегка в перед. Подушечкою правого вказівного пальця посуньте лінзу донизу – під повіку.
 • Злегка натисніть на лінзу подушечками великого і вказівного пальця, зафіксуйте та вийміть.
 • Одноденні лінзи потрібно викинути. Багатоденні – покладіть на долоню, капніть на неї каплю  розчину а потріть подушечкою пальця (не нігтем)
 • Сполосніть лінзу та покладіть до контейнера.

Для другого ока алгоритм скидання лінзи буде аналогічним.

Якщо в носите лінзи, то пам’ятайте, що користуватись аеорозольними парфумами потрібно перед установкою лінз. Макіяж потрібно наносити після установки, а знімати після знімання лінз.  Лінзи чутливі до хімічних випарів (лаки, фарби, тощо) і до запорошеного простору та тютюнового диму.

В Оптиці №2 є широкий асортимент лінз – з різними можливостями та різних типів. Звертайтесь – і ми допоможемо обрати те, що підходить саме вам.

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1