Close

Чому печуть очі

Печіння в очах – дуже неприємний синдром, який час від часу проявляється майже у кожного. До нас звертаються за консультацією люди, скаржачись на відчуття пекучості, сухої рогівки, відчуття “піску” на очах. Під час консультації ми проводимо перевірку зору, аби визначити фактори, що стали причиною цього синдрому і пропонуємо його вирішення. Серед найчастіших причин є інфекції, перевтома та синдром сухого ока.

Інфекції, що спричиняють печіння в очах

Це можуть бути суто інфекції, що атакують очі (наприклад, кон’юктивіт) які викликані внаслідок дії грибків чи вірусів. Або печіння очей може бути симптомом якогось захворювання. Як, наприклад, ГРВІ.

Перевтома

Це чи не найчастіша причина. Очі можуть пекти внаслідок особливостей професійної діяльності, коли очі довгий час в напрузі: тривалий час за комп’ютером, робота із дрібними деталями, погане освітлення для читання тощо. Зазвичай, в цьому випадку ще і додається почервоніння очей. Особливо варто відзначити той випадок, коли печуть очі після роботи із зварювальним апаратом.

Синдром сухого ока

Термін, про який багато написано в інтернеті, яким часто оперують відвідувачі, але не завжди це все вірно. Цей синдром виникає тоді, коли повітря занадто сухе (найчастіше через роботу кондиціонера), і відбувається інтенсивне випаровування рідини з рогівки. А в цей час людина дуже зосереджена на певній роботі і довго не кліпає. Тому і слізна речовина не встигає утворитися в повному обсязі. В результаті і виникає цей синдром: очі сухі, печуть, сверблять, червоні від потрісканих капілярів.
Коли печуть очі – звертайтеся в Оптику №2, щоб встановити точну причину та призначити вирішення цієї проблеми. Наші фахівці – професіонали, що пройшли навчання за системою ABDO і добре знаються на своїй справі. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1