Close
Топ-5 стильних оправ у 2019 році

Окуляри давно вже стали не тільки корисним аксесуаром, а й частиною іміджу. Правильно підібрана оправа допомагає виправити недоліки на обличчі та додати образу цікавинки. Одразу хочемо застерегти вас – відкиньте стереотип, що окуляри для зору повинні бути зі строгою оправою та товстими лінзами. Дизайнери ось уже кілька років дивують нас не лише стильними колекціями одягу і взуття, а й аксесуарів, головну роль серед яких займають саме окуляри. Тому сьогодні ділимось підбіркою найцікавіших та найактуальніших оправ у 2019!

Металеві оправи
Так, це справді не новий тренд, однак така базова оправа буде актуальною завжди і в будь-якому образі. Ви можете створювати цікаві однотонні комбінації з іншими аксесуарами: сережок, підвісок, заколок у волоссі. Таку класичну оправу урізноманітнює яскраве кольорове покриття (хоча лідерами досі залишаються золотий та срібний відтінки) та незвичайна форма. Окрім того, матеріал оправи є дуже надійним та зручним у використанні.

Геометричні оправи
Не лише у сонцезахисних, а й у окулярах для зору оправа може бути різних форм. Цього року як ніколи актуальними є оправи різних геометричних фігур: трикутника, квадрата, ромба тощо. Особливе місце у цьому списку займає все трикутноподібна форма, оскільки її використав для своєї колекції бренд Fendi.

Важливо пам’ятати, що з допомогою окулярів можна підкреслити скули, візуально видовжити обличчя та акцентувати на очах. Оправи для окулярів у вигляді рівнобедренних фігур впораються із цим завданням якнайкраще, тому зверніть на них особливу увагу при покупці.

Не забувайте і про круглі оправи – масивна оправа та актуальний тваринний принт перетворять “окуляри Гаррі Поттера” на ретро-цікавинку в буденному образі. Ці оправи найкраще обрати жінкам та чоловікам із квадратною формою обличчя, оскільки вони вирівнюють пропорції обличчя та роблять риси більш витонченими.

Масивні оправи

Якщо сонцезахисні окуляри у вигляді маски вже нікого не дивують, то масивні оправи окулярів для зору мають доволі незвичний вигляд. Ці оправи традиційно виготовляють з дерева або пластику неяскравих відтінків: молочного, бежевого, світло-зеленого, пісочного. Обрати свою форму буде неважко, оскільки вибір справді вражає: круглі, трикутні та прямокутні, у формі крапель, “котяче око”, “метелики” та багато інших.

Оправи “Котяче око” і “метелики”

Дизайнери вже давно пішли далі і використали у колекціях окулярів не лише звіриний принт, а й форму. Окуляри “котяче око” (або “лисички”) цьогоріч будуть особливо актуальними – вони мають широку оправу, завужену догори, яка чудово пасує практично всім. Окуляри-”метелики” отримали свою назву завдяки витягнутній формі оправи, схожої на крила метелика. Вони пасуватимуть жінкам з круглим обличчям, адже будуть підкреслювати скули. Якщо у саме така форма і ви вагаєтесь, яку оправу для окулярів вибрати зараз – цей варіант буде безпрограшним.

Вузькі оправи

Вузькі оправи з майже непомітним переніссям нарешті отримали своїх прихильників, оскільки довгий час модники їх уникали. На перший погляд ці оправи можуть здатися надміру строгими, але яскравий колір оправи або додатковий декор допоможуть урізноманітнити навіть офісний образ.

2019 рік вніс корективи у життя модного світу – зокрема, повернув багато трендів з 90х. Окуляри тепер аксесуар стильної людини і аж ніяк не асоціюються з офісом чи буденністю. Різноманіття оправ задовольнить найвибагливіших покупців та допоможе комусь змінити власний стиль!

Якщо ви вагаєтесь, які оправи пасуватимуть саме вам – завітайте у Оптику №2! У нас ви зможете не лише отримати рекомендації від фахівців, а й приміряти різні моделі оправ та обрати свою.

 

 

Записатись на прийом онлайн

Записатись