Close

Окуляри для іміджу

Окуляри давно перестали бути просто засобом для покращення зору. Це також і стильний аксесуар, який може додати «родзинку» до вашого іміджу. Давно минули ті часи, коли окуляри вважалися чимось ганебним і таким, чого хочеться якомога швидше позбутися. Навпаки: окуляри хочуть носити навіть в кого немає для цього потреби. Тому що вони стали ознакою певного стилю та смаку. Тому і були створені окуляри для іміджу. З їх допомогою можна зробити акцент на певних рисах, підсилити образ і змінити стиль. Вони пасуватимуть як до ділового костюму, так і вбрання в стилі casual. А ще – стануть захистом макіяжу від дощу чи вологи. Прозорі окуляри зі лаконічною оправою зможуть додати солідності та трохи віку до загального вигляду. До нас, в Оптику №2, часто звертаються люди, що хочуть придбати окуляри для іміджу. Багато з них цікавляться питаннями: чи можна їх носити, як правильно обирати? Зараз про все розповімо.

Чи безпечні окуляри для іміджу?

Такі окуляри можна носити всім, хто хоче додати чогось нового у свій стиль. Вони є абсолютно безпечними за умов правильного користування та догляду. Це окуляри з лінзами зі скла або пластику, але нульовою оптичною силою. Тобто, вони пропускають зображення без жодної зміни. Важливо подбати, щоб це були якісні лінзи, а не шкідливі для зору демо-вставки. При виборі важливо звернути увагу на захисні і світлокорегуючі властивості лінз: краще обрати такі, що мають нанесене спеціальне покриття, що нейтралізує відблиски. Звісно, що варто також слідкувати за чистотою шкельця, щоб не було жодного бар’єру для зору і око на ньому не фокусувалося. Зловживати такими окулярами, звісна річ, не рекомендовано.

Як обрати прозорі окуляри

Обираючи окуляри для краси найголовніше правильно підібрати розмір та форму. Не обов’язково купувати модель, яка є трендовою. Радимо краще обрати щось своє: таку оправу, яка пасуватиме до вашого образу незалежно від сезону. Адже вдало підібрана модель зможе зкоригувати форму лиця візуально розширивши чи видовживши його. При виборі окулярів потрібно керуватися правилом протилежності. Наприклад, до обличчя прямокутної форми добре пасуватимуть окуляри з оправою овальною форми. А до більш округлого обличчя – широка оправа із вираженими кутами, бажано широка, темного забарвлення. Також при виборі важливо звернути увагу на захисні і світлокорегуючі властивості лінз.

Де придбати окуляри для іміджу

Оптика №2 володіє широким вибором оправ на різний смак. Тут ви знайдете оправи різної форми, кольору, з різних матеріалів та різним покриттям. Класичні моделі, тренди сезону – вам буде із чого вибрати. А наші майстри зможуть відкоригувати оправу відповідно до ваших анатомічних особливостей обличчя, щоб окуляри добре «сиділи» та не спадали під час роботи чи іншої активності. Звертайтесь – ми вам завжди раді!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1