Close

Вправи для очей

Очі – це один із найбільш завантажених роботою органів. В сучасному ритмі життя навантаження на очі зростає: очі починають свербіти, пекти, сльозитись, відчувається банальна втома. Тому для ефективної роботи та збереження їх якостей, за ними потрібно доглядати. Догляд включає в себе цілий спектр заходів, серед яких є вправи для зору. Це ефективний метод догляду, адже наші очі працюють завдяки м’язам, які приводять їх в рух. А м’язи можна і треба тренувати.

Вправи для покращення зору

Вправи, які допоможуть натренувати та тримати в тонусі очні м’язи їх потрібно робити зранку або вечором, готуючись до сну. Від 5 до 30 разів кожну вправу збільшуючи поступово навантаження. Рухи виконувати плавно та моргати між кожними вправами. Окуляри чи лінзи, звичайно ж, потрібно зняти.

1. Потрібно легко, але швидко моргати протягом двох хвилин
2. Для наступної вправи треба на вікно прикріпити точку (з пластиліну або іншого матеріалу). Далі – обрати далекий об’єкт у вікні. І кілька секунд дивитися на об’єкт, кілька – на точку. З часом можна ускладнити завдання і переводити погляд по кількох об’єктах.
3. Спочатку треба міцно заплющити очі (до 5 секунд), а потім їх широко відкрити. І так повторити до 10 разів.
4. Трьома пальцями злегка потиснути на верхні повіки 1-2 секунди, потім – забрати пальці. Повторити тричі.
5. Кожного ранку та вечора потрібно ополіскувати очі. Вранці – добряче гарячою і потім холодною (але обережно із температурою). А ввечері – навпаки: спочатку холодна, а потім гаряча.
6. Закрити очі та уявити приємну картину. А зверху на повіки покласти теплі долоні (для цього їх треба розтерти).
7. «Постріли» очима:

  • Максимально вгору-вниз
  • Коло по годинниковій стрілці та в протилежному напрямку
  • Малювати поглядом діагоналі, квадрат, ромб, бантик, вертикальну та горизонтальну букву S, вертикальні дуги в дві сторони
  • Робити рухи по дузі: увігнутій та вигнутій
  • Різко переводити погляд по діагоналі
  • Фокусувати погляд посередині на палець біля кінчика носа

Такі вправи на очі допоможуть тримати їх у тонусі та зберегти зір. А якщо вам потрібна більш ґрунтовна консультація – звертайтесь в Оптику №2. Ми працюємо 50 років у цій сфері і знаємось на своїй справі. Тому з радістю вам допоможемо!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1