Close

Нічні лінзи

Контактні лінзи є одним із популярних та ефективних засобів корекції зору. Вони володіють набором переваг та якостей: компактні, непомітні, ефективні. Завдяки тому, що лінзи одягають безпосередньо на очі, в глядача немає обмежень поля зору – так званих «сліпих зон». Через те, що лінзи непомітні – вони не змінюють іміджу того, хто їх носить. На оці їх, практично, не видно. Хіба що колір очей може виглядати більш підсиленим, насиченішим.

Дуже часто можна навіть не здогадатися, що людина – в лінзах. Коли людина починає носити лінзи – її щоденний спосіб життя не змінюється. Хіба що потрібно одягати, знімати лінзи та поміщати їх в контейнери для зберігання.

Лінзи для нічного бачення

В залежності від характеристик лінз, вони можуть мати певну функціональну спеціалізацію. Існують лінзи для користування в темний час доби, які інколи називають «нічні лінзи». Вони створені зі спеціального матеріалу, що має високі характеристики прозорості. Тому, на кришталик потрапляє більше світла, а це більше інформації, яка передається до головного мозку. Таким чином, людина отримує більш чітку та деталізовану «картину».

Нічні лінзи відгуки мають доволі позитивні, та все ж перед тим, як їх носити потрібно проконсультуватися із оптиком-диспенсером. Це ви можете зробити в Оптиці №2 – кваліфіковані спеціалісти зможуть відповісти на ваші питання. А ще – тут великий вибір лінз та засобів догляду за ними: контейнери, рідина для зберігання, «штучні сльози» (рідина для зволоження ока). Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1