Close

Сонцезахисні окуляри

Сонцезахисні окуляри – та категорія окулярів, при виборі яких в першу чергу звертають увагу на зовнішній вигляд виробу, а вже потім – корегувальні властивості. Широкий вибір окулярів в Оптиці №2 дасть змогу кожному обрати модель, яка йому до вподоби. А ми підкажемо, яке це правильно зробити.

Як правильно обрати сонцезахисні окуляри

Коли людина обирає сонцезахисні окуляри, то в першу чергу думає про зовнішній вигляд: як оправа підходить до форми лиця, яку модель краще взяти, який колір лінзи обрати. Важливо ще звернути увагу на світлокорегуючі властивості лінз. Вони повинні захищати очі від ультрафіолетового випромінювання, якого так багато влітку. А також від світла видимої та інфрачервоної частини спектру. Окуляри з неправильно підібраним ступенем затемнення та неякісними лінзами можуть суттєво нашкодити зору. Особливо, якщо лінза просто затемнена, але неякісна і майже не поглинає ультрафіолету.  Відбувається ось що: зіниця через зменшені порція видимого світла розширюється. Але в той час ультрафіолет проходить у великій кількості – і весь поглинається. Тому не варто замовляти окуляри через інтернет чи в місцях їх стихійного сезонного продажу – ви ніяк не зможете перевірити сертифікацію і якість лінзи.

На що звертати увагу при виборі сонцезахисних окулярів

Треба врахувати категорію світлопропускання окулярів, виходячи із умов користування ними. Їх є 5:

0 – злегка затемненні, що пропускають понад 80% світла

1 – крізь ці окуляри проходить від 43 до 80% світла

2 – від 18 до 43% світла здатні пропустити окуляри цієї категорії

3 – пропускають світла в межах від 8 до 18%

4 – дуже темні лінзи, що здатні пропустити  від 3 до 8%

Також обов’язково звернути увагу на вигляд та форму оправи – вам має бути зручно носити без сповзань при різких рухах. І, звичайно, оправа не повинна перекривати поле зору.

В Оптиці №2 є інформація про всі моделі сонцезахисних окулярів, яку можете отримати від наших фахівців. А ще – широкий вибір на будь-який смак. Ми відвідуємо щорічну оптичну виставку SILMO Paris і слідкуємо за модними тенденціями – обрати буде із чого!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1