Close

Погіршення зору – Чому я погано бачу

Якість зору не є сталою – вона змінюється. Інколи зір стає кращим, інколи, що менш приємно, – він гіршає. У випадках, коли це погіршення надто відчутне – потрібно призначити певні засоби для корекції зору. Інколи люди морально не готові до такого повороту подій. Це для них стає несподіванкою. І вони під час консультацій із нашими оптиками-диспенсерами ставлять логічне питання: «Чому падає зір?» та «Що тепер робити?». Причини у кожного свої, але серед них можна виокремити ті, які трапляються найчастіше.

Перенапруження очей

Якщо регулярно відчувається втома очей, очі часто болять, печуть, сльозяться, червоніють – це може призвести до суттєвого погіршення зору. Це може бути спричинено роботою, що пов’язана із тривалим напруженням на очі: за комп’ютером, із документами чи дрібним деталями. Недотримання правил гігієни зору, відсутня правильна організація робочого місця тільки посилять цей вплив.

Одноманітна робота очних м’язів

Постійна концентрація на монітор комп’ютера, тривалий перегляд телевізора чи читання книжки негативно позначаються на стані очних м’язів. Відсутність різноманітних задач шкодить, м’язи втрачають свої здатності. А за умови коли книжка на неправильній відстані чи монітор під неправильним кутом – виникає ситуація, коли напружена тільки якась група очних м’язів, поки інші розслаблені. Це ще більше погіршує їх стан.

Старіння сітківки

Старіння – це природній та незворотній процес. З віком відбувається руйнування світлочутливого пігменту, що є у клітинах сітківки, гострота зору знижується. Нераціональне харчування, відсутність поживних речовин тільки пришвидшують ці процеси.

Синдром сухого ока

Вчасне та регулярне зволоження оболонок ока – запорука їх роботи. Коли людина рідко кліпає, довго перебуває і сухому чи вітряному середовищі – розвивається синдром сухого ока.

Невчасна діагностика зору

Це, напевно, головна причина. Погіршення зору сприймається як певна вікова ознака. При чому, багато хто займається самолікуванням: неперевіреними методами, самостійно призначає собі каплі чи купляє неякісні окуляри через інтернет. Це все не тільки не допомагає, а ще й завдає шкоди здоров’ю. Зрештою, всі звертаються до фахівців, от тільки може бути пізно і певні зміни в організмі уже незворотні.  

Тому важливо вчасно звертатися до професіоналів. В Оптиці №2 можна здійснити діагностику зору на сучасному обладнанні та проконсультуватися із фахівцями. Наші працівники пройшли навчання за системою ABDO і вони добре знаються на своїй справі.

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1