Close

Мультифокальні окуляри

Мультифокальні окуляри є в асортименті продукції Оптики №2. Це одна із найсучасніших розробок серед засобів корекції зору. Тому що дає можливість бачити однаково добре на близькі, середній та далекій відстані. Їх ще називають «прогресивними окулярами».

Що таке мультифокальні окуляри?

Вони є, по суті, наступною ланкою після біфокальних окулярів, які мали по дві пари лінз з різними характеристиками: нижні, щоб зручно було читати чи бачити на близьких відстанях і верхні для огляду далеких об’єктів. Такі окуляри позбавляли необхідності носити запасну пару для іншого роду користування, але і мали незручності. Наприклад, лінія стику двох лінз створювала незручності для бачення чи зовнішні вигляд таких окулярів був не зовсім естетичним.

Як працюють мультифокальні окуляри?

В мультифокальних окулярах ці недоліки враховано та опрацьовано. Вони також дають змогу бачити на різні відстані, але в оправу вставлені лише по одні лінзі. Ці лінзи розділені на зони із різними оптичними властивостями та призначенням. Між зонами немає чітких проміжків чи ліній стику, що не впливає на їх зовнішній вигляд. Ззовні їх неможливо відрізнити від звичайних.

Які є оптичні зони в прогресивних окулярах:

–       Для бачення на далеку відстань: розташована зверху для чіткого бачення далеких об’єктів

–       Для бачення на коротку відстань: розташована знизу для зручного бачення ближніх об’єктів (для читання, роботи за комп’ютером, тощо)

–       Коридор прогресії – це плавний перехід між двома зонами, в якому поступово спадає величина оптичної сили. За рахунок цього око має змогу адаптуватися і бачити на середній відстані.

–       Зони спотворень на периферії. Вони розташовані по боках і виконують функцію звуження області зору.

Купити прогресивні окуляри та отримати фахову консультацію можна в Оптиці №2.  Ви зможете дізнатись більше про особливості мультифокальних окулярів та як до них швидше призвичаїтися. А великий асортимент оправ дасть змогу купити саме те, що вам подобається.

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1