Close

Краплі для зволоження (Штучні сльози)

В Оптиці №2 можна придбати краплі для зволоження ока (так звані штучні сльози) із різним складом та властивостями. Цей засіб користується попитом, його все частіше купляють. Ми радимо обдумано ставитися до використання цього засобу та обов’язково радитись з цього приводу із оптиком-диспенсером.

Для чого потрібні зволожуючі краплі для очей

Зволоження – необхідна природна потреба очей. Адже поверхня ока – рогівка є надзвичайно прозорою і регулярне зволоження забезпечать відсутність пилу та мікрочасток на ній. А ще – у ній відсутні кровоносні судини. Щоб нічого не заважало потраплянню світла до кришталика та сітківки. Тому сльоза – є єдиним джерелом живлення тканини рогівки.

Синдром сухого ока вже встиг стати дуже поширеною проблемою. Адже кожен день очі виконують великий об’єм роботи. І завдяки сучасному стилю життя, цей об’єм тільки зростає. Люди все більше часу проводять за комп’ютером чи смартфоном, часто перебувають в приміщені із надто сухим повітрям через роботу кондиціонера чи через протяги. Це призводить до того, що рогівка не отримує достатньої кількості рідини та висушується. Серед інших причин що спричиняють синдром сухого ока є носіння контактних лінз, вплив ультрафіолету, тощо.

Принцип дії крапель для очей

Штучні сльози – це специфічні засоби, які мають місцеву дію і не потраплять в кров. Вони не дають лікувального ефекту, а  лише зволожують око і компенсують нестачу вологи. За своїм складом вони нагадують людську сльозу, але можуть дещо відрізняються одні від одних. Тому обов’язково потрібно проконсультуватися із фахівцем перед застосуванням крапель: з приводу того, чи варто вам їх використовувати чи ні.

Пройти таку консультацію та дізнатися більше про штучні сльози можна в Оптиці №2. Наші фахівці зможуть надати інформацію, яка вас цікавитиме: про склад крапель, їх дію, склад та тривалість використання. Звертайтесь – з радістю допоможемо!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1