Close

Окуляри для зору

Окуляри – це найпоширеніший засіб для корекції зору. Але на першій ж примірці людина дивиться в дзеркало та питає «Як я виглядаю?». Чому? Тому що окуляри виконують, насправді, більше функцій, ніж просто допомагають краще бачити. Вони є стильним аксесуаром, який підкреслює імідж власника – адже окуляри майже завжди із ним та завжди на видноті. Але в першу чергу окуляри – покращують якість та стиль життя.

Як мають працювати окуляри для зору?

Вони мають бути, в першу чергу, непомітними власнику. Це водночас і проста, і складна задача. Окуляри мають чітко «сидіти» і не злітати під час роботи, обертів головою, випадкових рухів тощо. Адже має зберігатися правильна відстань від лінзи окулярів до кришталика. Щоб пучок променів правильно заламувався. Вони не повинні викликати відчуття свербіння, пекучість, викликати потовиділення – тобто будь-як відчуватися на дотик. Також вони не повинні перекривати поле зору чи будь-як обмежувати його. Створення «сліпих зон» – додаткове навантаження на зір. Ну і, звичайно, бути до лиця власнику чи власниці – вони мають подобатись.

Де купити окуляри для зору

Окуляри для зору потрібно купувати в надійній оптиці. Закладу можна довіряти, якщо є:

  • необхідне обладнання, на якому можна пройти обстеження;
  • кваліфікований персонал, який може знайти індивідуальний підхід до потреб клієнта
  • певний досвід роботи у сфері корекції зору

Очевидно, що це не може бути покупка через інтернет, адже потрібно порадитися із оптиком-диспенсером, пройти необхідні перевірки. Навіть, якщо це вже не перші окуляри. Для тих, хто купляє окуляри вперше – така консультація є критично важливою. Адже самолікування може призвести до чималої шкоди. Адже за результатами перевірки зору можуть проявлятися певні нюанси. Можливо, гострота зору на різних очах відрізняється, або потрібний певний специфічний тип лінз. Також, коли людина вперше одягає окуляри – вона губиться, бо це незвично. І поносивши їх два тижні, відчуває, що потрібні інші лінзи. Для того, щоб врахувати ці моменти – необхідний супровід фахівця.

В Оптиці №2 ви можете отримати весь спектр перелічених товарів та послуг. Тут можна дізнатися не тільки ціни на окуляри для зору, але і про тренди сезону, про правильний догляд за окулярами, про те, як доглядати і правильно носити. Ми заклад з 50-річним досвідом. Наші спеціалісти пройшли навчання за системою ABDO і добре знаються на своїй справі. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1