Close

Окуляри для водіїв

Окуляри для водіїв мають величезне значення. Адже під час швидкого переміщення необхідно швидко та правильно сприймати інформацію про навколишній простір. До нас часто звертаються водії, що хочуть купити спеціальні окуляри для водіння – так звані антиблікові окуляри. Які, нібито, допомагають полегшити навантаження на очі під час обмеженої видимості через погодні умови чи легше адаптуватися до світла фар зустрічного автомобіля. Різні моделі наділені універсальними характеристиками, щоб в рази полегшувати водіння. Та чи є такі окуляри насправді? Про це ми завжди розповідаємо водіям: важливо чітко називати речі своїми іменами. Так, існують окуляри, що покращують зір під час обмеженої видимості. Але вони аж ніяк не можуть бути універсальними та нейтралізувати усі фактори, що створюють дискомфорт для зору водія. Щодо нічного водіння в спеціальних окулярах то варто пам’ятати: окуляри, що будь яким чином обмежують світловий потік – є зайвими. Навпаки: вночі оку потрібно якомога більше інформації. А різноманітні фільтри на лінзах чи затемнення створюють для ока зайве навантаження. Також оправа не повинна робити жодних обмежень в полі зору водія.

Умовно можна виділити певні групи окулярів, які мають свої якості та функціональні характеристики корекції світлового потоку. І в різних умовах їх можна використовувати під час водіння.

Окуляри із фотохромними лінзами

Цей тип лінз має здатність змінювати забарвлення своє забарвлення в залежності від кількості світла. Чим його більше потрапляє на поверхню лінз – тим темнішими вони стають. І, відповідно, краще захищають око від надмірного випромінювання. Але майже всі моделі реагують на ультрафіолетове випромінювання, яке, завдяки вітровому склу, блокується не потрапляє в салон авто. Тому окуляри мають менше здатності до трансформації і зміни кольору. Проте, є моделі які здатні змінювати колір не лише під впливом ультрафіолету, а ще й від дії світла видимого спектру. І ці моделі працюють як в приміщеннях, так і в салоні авто.

Окуляри з поляризацією коричневого або сірого кольору

Ці окуляри здатні нейтралізувати відблиски чи спалахи світла уберегти водія від засліплення завдяки поляризації. А сірий і коричневий колір лінз дають змогу бачити чіткіше та контрастніше зображення. При цьому не змінюючи сприйняття кольору і передаючи інформацію в реальному вигляді. Водій не сплутає кольори світлофора, а очі матимуть менше навантаження.

Окуляри для водіїв із жовтими лінзами

Лінзи в цих окулярах мають 10-15% тонування жовтого кольору. Завдяки чому допомагають краще, контрастніше сприймати зображення навколишнього середовища. Стануть в допомозі під час поганої видимості: дощу, туману, снігу. Саме із цим типом окулярів пов’язано найбільше легенд про їхню високу ефективність та універсальність за будь-яких умов. Більшість із них – просто вигадка. Насправді, вони ефективні для водіння під час туману чи умов розсіяного світла. Тому що жовтий чи оранжевий фільтр блокує голубе випромінювання. І цим самим він піднімає контрастність зображення, яке бачить водій. Це полегшує очам роботу і вони менше втомлюється. Також вони здатні вберегти від спалахів світла чи відблисків від блискучих поверхонь. Але їх треба періодично знімати – носити можна до трьох годин без шкоди для зору. А для нічного водіння вони не рекомендовані.

Купити окуляри для водіїв можна в Оптиці №2. Тут є широкий вибір різних моделей. Кваліфіковані спеціалісти зможуть розповісти про кожну з них та підкажуть як їх правильно носити, доглядати, зберігати тощо. Разом з ними ви зможете підібрати оптимальний варіант.

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1