Close

Оправи для окулярів жіночі

Хороші оправи – запорука справної роботи окулярів. А ще – це стильний аксесуар. Адже одягнувши окуляри із правильними оправами можна підкреслити певні риси свого лиця, дещо приховати та, навіть, кардинально змінити. В Оптиці №2 є великий асортимент жіночих оправ: різних форм, розмірів та стилів.

Вибір оправи для окулярів: жіночі особливості

Жінки схильні частіше міняти оправу, мати по кілька пар окулярів під різний стиль одягу. Також кожного року змінюються модні віяння і нові типи оправ стають трендовими. Насправді, варто мати одну чи декілька універсальних моделей оправ, які пасуватимуть під різний одяг та під різну роботу. А вже ті моделі, які є модними певного сезону – купляти під певний образ.

Як обрати жіночі оправи для окулярів

При виборі оправи потрібно звернути увагу на 2 речі: як вона тримається на обличчі та як вони пасують до загального вигляду. Оправа має бути чітко зафіксованою та зберігати відстань від ока до лінзи. Це важливо для правильної корекції зору. Неприпустимою є ситуація, коли окуляри постійно спадають на кінчик носа і жінка дивиться з-під лоба, поглядом «читача». Оправа має бути виконана з якісного матеріалу і бути приємною для шкіри. Це важливий момент, тому що жіноча шкіра є доволі чутливою. А, крім того, ще й жінки користуються макіяжем. Оправа не повинна викликати жодних неприємних відчуттів: сухості, свербіння, пекучості чи пітливості.

Де придбати жіночі оправи для окулярів

В Оптиці №2 завжди знайдете з чого вибрати. Різноманіття геометричних форм та розмірів, несподівані поєднання кольорів та актуальні тенденції – це все є у нашому закладі. Щорічно ми відвідуємо міжнародну Паризьку виставку оптики SIMO Paris, звідки дізнаємось про актуальні новинки. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1