Close

5 порад як покращити зір

Зір – здатність людини сприймати візуальну інформацію про навколишній світ. Приблизно 90% усього, що сприймає людина, надходить через очі. Тому питання підтримки зору набуває важливості. Адже гострота зору – не є сталою. Вона може змінюватися як в сторону покращення, так і в сторону погіршення. Причинами змін є багато факторів: навантаження на очі, відсутність гігієни зору, шкідливі звички тощо. Тому хочемо поділитись порадами як покращити зір.

1. Дотримуватись правил гігієни зору

Вона має не лише профілактичний, алей відновлювальний ефект на зір. Вони тісно пов’язані із правилами особистої гігієни. Корисним є ополіскування очей. Вранці – теплою водою, а потім холодною. Вечором – спочатку холодною, а потім – теплою. До гігієни зору також належить користування сонцезахисними окулярами, щоб уберегти очі від шкідливого впливу ультрафіолету.

2. Виконувати вправи для очей

Вправи допоможуть тримати в тонусі очні м’язи і поліпшити кровопостачання ока. Робити треба зранку або вечором, готуючись до сну. Важливо виконувати їх регулярно та систематично, не перестати після першого тижня занять ними.

3. Правильно організувати робочий день

Раціональна організація роботи дозволить уникнути перевтоми для очей та покращити зір. Особливо у час стрімкої комп’ютеризації. Робота, що створює основне навантаження на очі має припадати на світлий час доби, бажано – першу половину дня. Під час роботи за комп’ютером потрібно робити регулярні паузи 5-10 хв після кожних 45 хв роботи. Щоб очі не пересихали, могли отримати відпочинок від одноманітної роботи.

4. Дотримуватись раціонального харчування

Відомо, що продукти, які містять вітамін А – корисні для відновлення зору. Найкориснішими для зору вважаються морква та чорниця. А ще варто збалансувати свій раціон, відмовившись від шкідливої їжі. Корисно їсти більше овочів, риби – в ній містяться корисні для зору жирні кислоти. І подбати про якість води.

5. Позбутися шкідливих звичок

Алкоголь, нікотин, малоактивний спосіб життя накладають негативний відпечаток на функціонування організму загалом та зору зокрема. Очі сильно страждають від алкоголю (особливо низькоякісного). Позбавившись цього впливу, зір функціонуватиме краще.
Дотримуючись цих порад на регулярній основі, не забудьте про ще одну важливу пораду: не займайтесь самолікуванням. Коли відчуваєте, що із вашим зором щось не так – зверніться до професіоналів. Вони точно скажуть, як відновити зір.

В Оптиці №2 – досвідчені та кваліфіковані працівники, що проходять навчання за системою ABDO. Наш заклад функціонує уже 50 років і дійсно знаємось на свої справі.

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1