Close

Оправи для окулярів дитячі

Оправи є дуже важливою складовою окулярів, яка забезпечує правильне і безпечне користування. Хороші оправи – запорука того, що окуляри виконуватимуть свою функцію коректно.

Як вибрати дитячі оправи для окулярів

До нас звертаються батьки із проблемою, що діти соромляться носити окуляри, бо вважають їх чимось ганебним чи думають, що окуляри роблять їх негарними. Це не дивно – дітей важлива ця емоційна складова. Ми в таких радимо підібрати такі оправи, які подобались би і самим дітям, і відповідали функціональним вимогам.
Оправи повинні добре триматися на обличчі: не ковзати вниз, не спадати під час рухів головою. Треба враховувати, що діти – часто активні та непосидючі, але окуляри повинні бути на своєму місці. При виборі потрібно подбати, щоб окуляри ніяк не обмежували поле зору. Вони не повинні бути помітними периферійним зором, не мають потрапляти в поле зору чи створювати «сліпі плями». Також оправи повинні бути приємними на дотик і не мають викликати неприємних відчуттів.

Де придбати дитячі оправи для окулярів

Діти ростуть швидко і треба слідкувати, чи не замалі ті оправи, які вони не носять, чи не заважають вони їхньому зору. Тому оправи слід вчасно змінювати. Для дітей оптимальним варіантом будуть універсальні оправи, які однаково пасуватимуть і до шкільного одягу, і добре триматимуться під час занять спортом.

Великий вибір дитячих оправ є в Оптиці №2. Тут можна знайти оправи на різний смак та різних цінових категорій. Ви можете прийти із своєю дитиною, приміряти різні оправи, разом вибрати оправу, що сподобається. Наші фахівці нададуть всю необхідну інформацію і допоможуть із вибором.

Дітям окуляри часто падають, тому отримують тріщини чи інші механічні пошкодження. У нашій оптиці їх можна полагодити і вони ще довго їм прослужать. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1