Close

Окуляри для читання

Читання –  це те заняття, при якому люди, напевно, найчастіше відчувають, що із їх зором щось не так, що вони вже бачать не так добре. А просте читання викликає напругу та втому очей. І це для них стає сигналом, що мотивує звернутися за допомогою до спеціаліста та купити окуляри.

Окуляри для читання

Власне, через те, що людині стає важче читати, вона хоче купити спеціальні окуляри для читання. Які пізніше знімає, коли виконує іншу роботу. Ці окуляри, як правило, володіють схожими оптичними характеристиками та мають специфічну форму – «половинки». Тому під час читання їх спускають на кінчик носа, щоб було зручно читати та за потреби – перевести погляд поверх них на об’єкти, які розташовані далеко. Також набувають популярності так звані «офісні окуляри» – вони повинні забезпечувати хороше бачення під час читання та чіткий огляд на відстані 2,5 метрів.

Яка ефективність таких окулярів

Чи є такі рішення ефективними? Ні. Насправді, окулярами для читання мають бути вдало підібрані окуляри для зору. Описані вище моделі – це просто маркетингова хитрість та спекулювання назвами. Тому що часто людина не готова носити окуляри – це для неї психологічний бар’єр. Навіть, якщо відчуває певний дискомфорт. І окуляри для читання стають таким собі «компромісом»: носити окуляри тільки для роботи із дрібними об’єктами, а у всіх інших випадках – без них. Цим і користуються недобросовісні продавці, що продають такі моделі усім без жодної діагностики. Тим паче, не рекомендується носити окуляри на кінчику носа – вони повинні мати своє чітко зафіксоване положення на передніссі, щоб забезпечувати сталу відстань між лінзою та оком.

«Офісні окуляри» – це також вдала назва, але не зовсім однозначна за функціоналом модель. Застосування якої повинно бути рекомендоване оптиком-диспенсером.

Грамотно підібрані окуляри зору – запорука того, що ви зможете жити своїм способом життя без обмежень. Звернувшись в Оптику №2 в зможете підібрати окуляри із необхідними вам оптичними показниками, з оправою, яка вам пасуватиме та відповідно до вашого стилю життя. В ідеалі, потрібно мати кілька моделей, для виконання різних завдань. Або ж мати мультифокальні (прогресивні) окуляри, які забезпечують чітке бачення на далекі і на близькі відстані однаково добре. У нас є широкий асортимент окулярів – ви матимете із чого обрати: на будь-який смак і гаманець. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1