Close

Гігієна зору

Зір – це відчуття, яке формується у мозку завдяки сигналам, що поступають від ока. Приблизно 90% інформації про навколишній світ ми отримуємо з допомогою зору. Тому і догляд за ним набуває такого важливого значення.

Що таке гігієна зору

Якість нашого зору – не є чимось сталим, вона має здатність змінюватися. Щодня ми стикаємось із багатьма негативними факторами, які прямо чи опосередковано погіршують цю якість. Проте існують методи не тільки нейтралізувати цей вплив, а й навпаки – покращити зір. Гігієна зору – це такий самий обов’язковий елемент догляду за собою як чистити зуби, наприклад. Це широке поняття, що охоплює цілий ряд заходів із своєю власною дією і відповідним ефектом.

Правила гігієни зору

Отож, правила гігієни зору включають наступні пункти:

  • Вправи для очей – спеціальна гімнастика, що дозволяє тримати в тонусі стан очних м’язів, покращує їх кровообіг. Адже око – це, по суті, лінза. А повертають ним, закривають його – м’язи, які можна накачати. Це хороший спосіб профілактики, якщо у вас часто присутня втома очей.
  • Перевірка зору та консультація у фахівця, яку потрібно здійснювати регулярно – мінімум двічі на рік. Це дасть змогу постійно слідкувати за станом очей і якістю зору.
  • Використання засобів для корекції зору. До них відносяться окуляри та контактні лінзи. Часто люди мають психологічний бар’єр перед користуванням цими засобами. Бо вважають ознакою старості, незворотних змін організму чи, просто, соромляться. А це всього лише засоби, які покращують якість життя. А невчасне застосування цих засобів може призвести амбліопії (ліниве око). Застосування неправильних засобів корекції може дати неправильні стимули до формування і розвитку зору.
  • Використання сонцезахисних окулярів. Їх більше сприймають як літній аксесуар, але вони виконують важливу функцію захисту ока від ультрафіолету. Тому їх треба підбирати правильно і остерігатися дешевих підробок із неякісного матеріалу.

Догляд за очима – це постійний процес, про який завжди треба пам’ятати. Допомогти у цьому можуть спеціалісти із Оптики №2. Вони професіонали своєї справи, які пройшли навчання за системою ABDO і з радістю вам допоможуть. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1