Close

Ремонт окулярів

Окуляри – це річ щоденного побуту. Тому не дивно, що інколи потребують ремонту: деколи через те, що зношуються, деколи – через необережне поводження. В команді Оптики №2 є майстри-оптики, які швидко і професійно ремонтують окуляри. До нас найчастіше звертаються із такими питаннями:

Заміна гвинтів

Гвинтики, які забезпечують рухоме з’єднання завушників і оправи банально зношуються. Це делікатні вироби і після багаторазового використання можуть розхитатися, загубитися чи просто потребувати заміни.

Заміна носових тримачів

Тримачі, які забезпечують фіксацію окулярів на носі – теж відносяться до категорії деталей, що можуть потребувати заміни. Вони можуть загубитися, зноситися і бути незручними до використання, погнутися. Дрібна деталь, але дуже впливає на комфорт в користуванні.

Заміна завушників.

В нашій оптиці можна замінити цю частину окулярів, але це у випадку, якщо знайдеться підходящий елемент. Раніше, коли оправ було кілька стандартних моделей, це було просто замінити. Але зараз існує безліч різноманітних моделей різних стандартів – часом важко знайти саме те, що треба.

Лінзи

Основна деталь окулярів – це оптичні лінзи. Вони можуть зазнавати механічних пошкоджень (тріщин, подряпин тощо). Або буває ситуація, коли хтось хоче змінити тип оправу і лінзу треба підігнати під потрібний розмір. Наші майстри можуть її підточити, надати правильну форму, згладити кути – якщо дозволяє розмір. Часто просять поставити лінзу в більшу оправу – це неможливо, такий спосіб працює лише в сторону зменшення розмірів.

– Дублікат окулярів

Це трохи інше, аніж звичайний ремонт окулярів. Деколи буває так, що виріб вже не підлягає ремонту: тріскає оправа чи ламаються завушники. Тоді ми можемо виготовити окуляри із тими самими параметрами: розміри, тип оправи, оптичні властивості лінзи тощо. Якщо не зберігся старий рецепт на окуляри – це не біда: в нас також можна пройти обстеження і отримати консультацію з  цього приводу.

Це найпоширеніші поломки окулярів, але ми не відмовляємо в допомозі нікому і завжди шукаємо індивідуальний підхід у вирішенні проблеми клієнта. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1