Close

Порушення зору

Зір – здатність людини сприймати візуальну інформацію про навколишнє середовище. І ця здатність може змінюватись: і в сторону погіршення, і покращення.

Які є причини погіршення зору

Існує багато факторів, які можуть призвести до зменшення гостроти зору. Серед найпоширеніших можна виділити такі:

 • Травма очей
 • Інфекції
 • Недотримання правил гігієни зору та особистої гігієни загалом
 • Спадковий фактор
 • Робота, що вимагає тривалої концентрації зору (з дрібним предметами, за комп’ютером тощо)
 • Гіподинамія
 • Нераціональне харчування та шкідливі звички

Для того, щоб мінімізувати ефект цих факторів – потрібно дотримуватися правил гігієни зору, робити вправи для очей та приходити на огляд до оптика-диспенсера хоча б двічі на рік.

Найпоширеніші хвороби зору

Найпоширеніші порушення зору найчастіше є набутими, а не вродженими. До них відносять:

 • Короткозорість – порушення, коли людина бачить чітко предмети на короткій відстані. Все, що на середній та дальшій відстані – виглядає не так чітко. Виправляється окулярами увігнутими лінзами.
 • Далекозорість – порушення хору, при якому очі людина здатна добре бачити об’єкти на далекій відстані. Так звана стареча далекозорість розвивається після 40 років через те, що кришталик втрачає свою еластичність. Виправити цей розлад можна за допомогою окулярів із опуклими лінзами.
 • Астигматизм. Розлад зору, що наступає внаслідок нерівномірного заломлення світла, що поступає до ока кришталиком чи рогівкою. Людина бачить предмети нечітко, викривлено, з хибними розмірами. Щоб виправити – потрібно носити окуляри із лінзою спеціальної циліндричної форми та різною товщиною. Також є хірургічний метод виправлення форми рогівки ока.
 • Косоокість – порушення, при якому лінія зору одного ока (або обох очей) відхиляється від спільної точки фіксації. Від цього страждає здатність зливати зображення від обох очей в єдину картину. Зазвичай, зір на оці, що косить, – відчутно гірший.

В Оптиці №2 ви можете пройти перевірку зору, отримати фахову консультацію з приводу стану вашого зору та придбати засоби для корекції зору (окуляри чи лінзи). Наші фахівці пройшли навчання за системою ADBO та добре знаються на своїй справі. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1