Close

Масажні окуляри

Втома очей в кінці дня – поширене явище в житті сучасних людей. Вона часто супроводжується відчуттям болю в очах та голові, зниженням гостроти зору, зменшенням особистої продуктивності тощо. Все тому, що навантаження на очі постійно зростають, особливо в тих, хто працює за комп’ютером. Для того, щоб зменшити цей вплив, було створено масажні окуляри.

Як працюють масажні окуляри?

Масажні окуляри – це пристрій, що створений для акупунктурного (точкового) масажу повік. Невеличкі масажери здійснюють вплив на певні точки довкола очей. Цим вони знімають спазм із м’язів повік та знімають відчуття втоми. Також покращують кровообіг та позбавляють головного болю. Масування покращує кровообіг,  завдяки чому відбувається приплив поживних речовин до повік.

Як правило, масажні окуляри мають кілька режимів роботи для масажу з різною інтенсивністю. Деякі моделі можуть здійснювати різні типи масажу завдяки тепловому чи магнітному впливу.

Спеціалісти Оптики №2 з радістю дадуть відповіді на питання щодо масажних окулярів і не тільки.  Вони професіонали своє справи, що пройшли навчання за системою ABDO і добре знаються на своїй справі. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1