Close

Поляризаційні окуляри

В асортименті засобів корекції зору, які продаються в Оптика №2 є поляризаційні окуляри. Це окуляри, які повинні захищати очі від поляризованого світла. В основному – це відблиски від таких гладких поверхонь, як сніг, лід, вода, мокрий асфальт. Більшість з таким світлом стикається епізодично. Але є люди, які в силу певних обставин чи професії часто страждають від цього явища.

Як працюють поляризаційні окуляри

В цих окулярах  стоять спеціальні лінзи із поляризаційним фільтром, який і «відфільтровує» поляризоване світло. Промені, в яких напрямок коливань якимось чином впорядковані, називаються поляризованими. Умовно кажучи, промені, які сприймає наше око, поширюються у вертикальному напрямку. Відбиваючись від гладких поверхонь, вони змінюють поляризацію на горизонтальну та створюють перешкоду для ока. Ці лінзи створені таким чином, щоби не пропускати горизонтальну складову поляризованого світла. Вони складаються із багатьох шарів, між якими вкладено прозору поляризаційну плівку таким чином, що вона пропускає лише промені із вертикальною поляризацією. І відбиті «бліки» не проходять крізь ці лінзи.

Ефект від поляризаційних окулярів

Вони усувають засліплення від раптових спалахів фар чи відблисків. Тому такими окулярами часто рекомендують користуватись водіям. Щоб тримати ситуацію під контролем під час водіння. Також вони просто полегшують роботу очей: забезпечують контрастність зору, дозволяючи бачити все чітко та в деталях, усувають болісні відчуття від засліплень. В цих окулярах краще видно кольори, текстури, межі поверхонь, а очі – менше втомлюються.

Також їх рекомендують використовувати тим, хто змушений багато часу проводити поруч із відкритими водоймами, де збільшуються шанси бути засліпленим поляризованим світлом.

В Оптиці №2 є різноманітні моделі поляризаційних окулярів: із різним кольором лінз, оптичними властивостями тощо. Ви можете прийти, поміряти та обрати підходящу вам модель. Звертайтесь, ми вам завжди раді!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1