Close

Окуляри для комп`ютера

В час стрімкого розвитку цифрових технологій все більше часу люди проводять за комп’ютером. Це стосується і робочого, і особистого часу. Звісно, що тривале користування ним не може пройти безслідно для очей. Після тривалої роботи за монітором може відчуватися сухість в очах, втома, проявлятися сльозливість тощо. І для нейтралізації цього шкідливого впливу часто рекомендують використовувати спеціальні окуляри. До нас часто звертаються люди із запитанням, чи можна купити окуляри для комп’ютера в Оптиці №2.

3 Міфи про окуляри для комп`ютера

Такі окуляри пропонуються і як профілактичний засіб, і як засіб відновлення зору, зіпсованого комп’ютером. Багато продавців таких окулярів переконують, що вони захищають від випромінювання монітора та від магнітного поля монітора, долають комп’ютерний візуальний синдром. Мовляв, різницю можна уже відчути просто глянувши крізь окуляри на монітор.  Але, насправді, не існує спеціальних окулярів для роботи за комп’ютером. Так, комп’ютерний візуальний синдром – існує, це доведено. Він проявляється відчуттям сухості, печіння, почервонінням, втомою ока та головним болем. А спеціальні окуляри, як його вирішення – це вигадка.
Люди шукають простого швидкого рішення, і спеціальні окуляри здаються їм саме таким. І саме на цьому наживаються недобросовісні шахраї, вигадуючи різні міфи і продаючи від них рішення. Зараз зупинимось на них детальніше та спробуємо пояснити, як все працює насправді.

Міф 1: Окуляри захищають від агресивного випромінювання монітора та магнітного поля та ультрафіолету

Окуляри не захищають, тому що цього  вже немає. Сучасні рідкокристалічні монітори нічого не випромінюють, крім пучків світла, які сприймають наші очі – тому вони безпечні. Це далеко не ті екрани, які працювали на основі електронно-променевих трубок. Ну і, звичайно, монітори не генерують ультрафіолетового проміння – ніхто ж не отримує засмагу після сидіння за монітором.

Міф 2: «антиблікові» окуляри захищають від спалахів світла

Тут важливо не плутати понять. На лінзи інколи наносять спеціальне антиблікове  покриття для прозорості самої лінзи. А ці окуляри, що пропонують для роботи за комп’ютером – це звичайні окуляри із поляризованим покриттям. І вони дійсно можуть нейтралізувати спалах світла. Що йде від води, снігу, іншої поверхні. Сам монітор не здатен утворювати такі бліки. А якщо на ваш монітор падає зовнішнє світло і заважає вашій роботі – то це питання ергономіки робочого місця, правильного розташування. Окуляри тут не потрібні.

Міф 3. Окуляри для комп’ютера роблять зображення контрастнішим.

Частково це так. Особливо, окуляри із жовтим чи оранжевим фільтром блокують голубе випромінювання, чим підсилюють контраст. Проте, серед чинників, які впливають на те, наскільки коректно око формує «картинку», контраст – далеко не головний. Його покращення не вплине суттєво на втомлюваність ока чи інші прояви комп’ютерного візуального синдрому.

То які окуляри потрібні для роботи за комп’ютером?

Щоб подолати всі негативні відчуття в очах після роботи за комп’ютером, потрібно пройти обстеження та підібрати окуляри для зору. І уже врахувати стан вашого зору, специфіку роботи та стилю життя – і, відштовхуючись від цього, обрати модель окулярів. Також потрібно дотримуватись правил гігієни зору і при роботі за комп’ютером робити 5-10 хвилинні перерви після 45 хвилин роботи.

Пройти перевірку зору, проконсультуватися із фахівцем та купити окуляри можна в Оптиці №2. Ми – заклад із 50 річним досвідом роботи і знаємось на своїй справі. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1