Close

Лінзи для окулярів

Лінзи – це той елемент окулярів, який і виконує їхню головну функцію – покращення зору. Відбувається це завдяки тому, що лінза заломлює світловий потік під потрібним кутом і полегшує цим роботу ока. Саме тому до вибору окулярів потрібно підходити ретельно та виважено і довіряти цю справу професіоналам.

Характеристики лінз для окулярів

Лінзи, які продаються в Оптиці №2, виготовляють із різних матеріалів, але в загальному можна поділити на дві категорії: скло та пластик. Кожна із яких має свої переваги і недоліки. Кожен із матеріалів характеризується високим рівнем прозорості, однорідності структури. Саме від властивостей речовини залежить один із головних характеристик лінзи – показник заломлення. Чим більша щільність матеріалу – тим він вищий. Ми рекомендуємо нашим клієнтам ознайомитись із характеристиками лінз із різних матеріалів та обрати відповідно до свого способу життя.

Які є типи лінз

В залежності від проблеми зору, яку потрібно корегувати, лінзи можуть бути:

– Увігнуті (при короткозорості)
– Опуклі (при далекозорості)
– Спеціальної циліндричної форми (при астигматизмі).

Крім цього можна виокремити типи лінз із додатковими спеціальними можливостями.

  • Біфокальні лінзи. Це лінзи, що складаються із двох частин: верхній для огляду вдалину і нижній для огляд близьких об’єктів. Через ряд недоліків (сполучний шов, що заступав огляд, обмеження поля зору) і їх витіснили прогресивні лінзи.
  • Прогресивні лінзи. Включають в себе декілька частин із різними показниками заломлення (від 1 до 3 діоптрії) із плавними переходами. Це позбавляє дискомфорту в користуванні та не закриває поля зору.
  • Поляризаційні. Поверхня цих лінз покрита спеціальним покриттям – поляризаційним фільтром, що не пропускає поляризованого світла: відблиски від води, снігу, льоду, мокрого асфальту тощо.

Лінзи для окулярів в широкому асортименті є в Оптиці №2. Там можете знайти те , що потрібно саме вам: лінзи різного тип, характеристик, функціональних можливостей. А фахові оптики-диспенсери дадуть відповіді на всі питання. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1