Close

Чому болять очі?

Біль в очах – дуже неприємний синдром. Все частіше до нас в Оптику №2 звертаються люди із запитаннями, що робити коли болять очі. В такому випадку перш за все потрібно розібратися із характером болю та визначити його причину.

Причини болю в очах

Біль в очах може мати різний характер у різних людей, часто він проявляється синхронно із головним болем. Такі симптоми можуть свідчити про перевтому. Адже часто болять очі і голова під кінець дня у людей, які працюють за комп’ютером чи виконують іншу роботу, яка вимагає чималих зусиль для очей. перебування тривалий час в одному положенні, загальна напруженість можуть призвести до спазмування м’язів спини та шиї і порушити нормальне кровопостачання. Це може спричинити нестачу кисню для мозку. А зір, як відомо – це відчуття у мозку, яке виникає внаслідок сигналів, що поступають від очей. Це призводить до втоми та відчуття болю. Больові відчуття у різних людей мають індивідуальні особливості, але в загальному, це – малоінтенсивний тупий біль.

Що робити в такому випадку?

Для того, аби зменшити негативний вплив на очі, потрібно дотримуватись правил гігієни зору, виконувати вправи для очей та подбати про правильне оформлення робочого місця. Воно повинно бути достатньо освітлене, на монітор не повинно падати зовнішнє світло, позбавлене випадкових спалахів, відблисків чи засліплень. Через кожні 45 хв роботи за комп’ютером потрібно робити 5-10 хвилинні перерви, щоб дати можливість очам відпочити та урізноманітнити задачі.

Якщо попри дотримання правил гігієни зору та виконання вправ для очей відчувається втома, біль в очах та голові – тобі треба звернутися до спеціаліста, щоб провести корекцію зору.

Її можна здійснити в Оптиці №2 – наш заклад існує уже 50 років і ми добре знаємось на своїй справі. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1