Close

Як вибрати сонцезахисні окуляри

Як правило, сонцезахисні окуляри обирають за їхнім виглядом. Критерії вибору, якими перш за все керується більшість покупців: щоб личили, були «трендовими», за прийнятну ціну. А технічні характеристики виробу йдуть уже після них. В Оптиці №2 є великий вибір сонцезахисних окулярів, де кожен зможе обрати підходящу модель, а наші фахівці підкажуть, як зробити правильний вибір.

На що звертати увагу при виборі сонцезахисних окулярів

Всі звертають увагу на зовнішній вигляд виробу та на те, як окуляри виглядають на обличчі. І це логічно: сонцезахисні окуляри дуже «контрастний», помітний аксесуар, що категорично змінює зовнішній вигляд людини. Другий критерій – захисні властивості окулярів. Вони повинні захищати від агресивного ультрафіолетового випромінювання, яке шкодить оку. Потрібно розуміти, що існує захист від світла і від захист від ультрафіолетових променів. Тобто, окуляри можуть бути затемнені, пропускати менше видимого світла, але без ультрафіолетового фільтру. Такі можуть сильно нашкодити – викликати опік сітківки ока. Адже при затемненому скельці, коли менше променів доходить до ока, кришталик рефлекторно розширюється. І в цей час на нього потрапляє велика порція шкідливого ультрафіолету, від якого він просто незахищений. В більшості підробок так і є, тому важливо купувати оригінальні окуляри. Також треба звернути увагу здатність світлопропускання лінзи.

Існує 5 категорій:

0 – злегка затемнені лінзи, які пропускають більше 80% світла

1 – дещо темніші, пропускають від 43 до 80% світла

2 – ці лінзи здатні пропустити від 18 до 43% світла

3 – пропускають від 8 до 18% світла

4 – темні лінзи, які можуть пропустити від 3 до 8% променів

Обирати варто порадившись із оптиком-диспенсером враховуючи власні потреби та стиль  життя.

Як поєднати ці критерії?

Коли ви обрали той тип окулярів, що вам до лиця – варто потурбуватися про властивості лінз. В наші дні виробники сонцезахисних окулярів мають широкий асортимент оправ на будь-який смак. І вони використовують якісні лінзи, що захищають від ультрафіолету. Тобто, обрати буде із чого. Такі виробники, як  Tom Hart, Mexx, Polaroid, Ray Ban мають широкий модельний ряд окулярів для різних користувачів.

Як не купити підробку? Перш за все – купляти в перевірених закладах. Купляючи в стихійних торговців чи через інтернет, у вас не буде жодної гарантії чи можливості перевірити виріб. При купівлі перевірте паспорт окулярів – там має бути інформація про ступінь світлопропускання лінз. Подивіться, чи зовні на завушниках вигравіруваний логотип, а з внутрішнього боку – характеристики моделі або номер виробу. Також окуляри повинні мати сертифікат. При відсутності цих документів важко говорити про автентичність виробу.

В Оптиці №2 є великий вибір сонцезахисних окулярів від провідних виробників: Tom Hart, Mexx, Polaroid, Ray Ban та ін.  та ін. Наші спеціалісти завжди підкажуть, що вас цікавитиме та допоможуть вибрати. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1