Close

Одномісячні лінзи

Контактні лінзи є ефективним засобом покращення зору. Вони користуються популярністю і тому існує багато різновидів лінз із різними характеристиками та властивостями. Одним із найпопулярніших типів лінз є одномісячні лінзи – їх ви також можете придбати в Оптиці №2.

Які особливості одномісячних лінз

Як можна здогадатися із назви, ці лінзи можна використовувати протягом одного місяця. Носити їх потрібно протягом дня, а на ніч поміщати у контейнер із спеціальним розчином на зберігання. Вони характеризуються високим показником утримання вологи і коефіцієнтом пропускання кисню. За цими показниками вони ефективніші, аніж звичайні традиційні лінзи. Для їх чищення не потрібні ферментні очищувачі, оскільки відклади білків та ліпідів просто не встигають на них накопичитись.

Чому їх потрібно використовувати лише місяць?

Ці лінзи мають хороші показники і здатні забезпечити добрий зір. І коли у нас купляють ці лінзи, у декого виникає логічне питання: «Чому лише місяць? Чому б не поносити їх довше?». Тут причина така: усі лінзи за своєю структурою нагадують губку, хоч цього і не помітно неозброєним оком. Але сльоза, коли інфільтрується крізь лінзу, залишає в ній певні компоненти(солі, вуглеводи, білки) та пил. Це погіршує оптичні властивості лінзи і створює умови для розвитку грибка та інших інфекцій. Тому чим менше носиться лінза – тим краще, ідеально – коли лише один день. Але це економічно невигідно, тому місячні лінзи є хорошим компромісним рішенням.

Придбати такі лінзи можна в Оптиці №2. У нас є широкий вибір контактних лінз від різних виробників. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1