Close

5 порад, як вибрати окуляри

Окуляри – це одночасно і прилад для вирішення проблем із зором, і аксесуар, який практично завжди із власником. Поєднання цих двох функції часто може перекинути все з ніг на голову і людина губиться, бо не знає як правильно підібрати окуляри для зору: на що звертати увагу в першу чергу, які критерії оцінки, як правильно носити окуляри, врешті-решт. Ми підготували 5 порад, на які потрібно зважати при виборі окулярів. Отож:

1. Зверніть увагу на характеристику лінз

Важливо пам’ятати, що першопочаткова функція окулярів – це корекція зору. І їх призначають, коли із цією функцією є певні проблеми, а не просто так. Це і має бути першим критерієм вибору. На жаль, багато людей про це забуває, і в першу чергу звертає увагу на стиль, їх зовнішній вигляд чи загальну естетику. А їхні технічні показники відходять на другий план.

2. Не обирайте окуляри в інтернеті

Інтернет – спрощує життя усім нам і все популярнішими стають покупки через мережу. Проте є речі, які купляти онлайн – не можна. До таких речей відносяться і окуляри. Чому? Тому що неправильно підібрані окуляри не принесуть користі очам. А можуть, навпаки, – погіршити ваш зір. Обираючи через інтернет неможливо врахувати важливих факторів. Наприклад, дуже часто на окулярах потрібні лінзи із різними діоптріями. Таке питання можуть вирішити лише фахівці. Тому краще…

3. …зверніться в оптику

Таку важливу справу краще довірити спеціалісту. Адже оптики-диспенсери, які щодня мають із цим справу, точно знають як підібрати окуляри правильно та безпечно для здоров’я. Вони врахують ваші потреби, призначення окулярів, їхні технічні характеристики. Зможуть підкорегувати та надати правильну форму лінзам

4. Оберіть правильну оправу

Разом із фахівцем ви зможете підібрати оправу, яка пасуватиме до вашого стилю і правильно лягатиме на обличчя – забезпечить максимально правильний огляд без «сліпих зон». Це важливий момент, адже лінзи разом з оком утворюють єдину оптичну систему, в якій усі параметри мають значення. Окуляри мають бути на фіксованій відстані від ока, щоб правильно корегувати зір.
Спеціалісти подбають про те, щоб пристрій щільно тримався на вусі та не злітав під час ходьби, роботи чи різких рухів головою.

5. Дізнайтеся про правильний догляд за окулярами

Ви купляєте окуляри не на один день – тому за ними доведеться доглядати. І про це теж треба дізнатися в спеціаліста. Футляр для окулярів, спеціальна тканина, щоб витирати лінзи, не класти лінзами вниз – це правила зрозумілі і достатньо відомі. Але ще є лінзи, які не можна витирати тканиною, а лише змивати водою та дати висохнути. Або є лінзи, які потрібно мити певними розчинами, а не водою. Тут уже індивідуальні аспекти і їх також треба знати. Дотримуючись цих порад, ви знатимете як підібрати окуляри. Ви зможете їх носити та жити повноцінним життям без дискомфорту та ризику. Не варто соромитися їх носити, чи думати, що це – атрибут старших людей. Це не так. Окуляри – це тренд. Вони можуть додати «родзинку» до вашого вигляду чи показати вас по-новому.

 

В нашій оптиці ви можете знайти великий вибір оправ на лінз на будь-який смак та гаманець. А наші спеціалісти допоможуть вам зробити правильний обдуманий вибір. Адже тут є багато нюансів, яких ви можете не знати. Але одразу відчуєте, коли одягнете правильно підібрані окуляри.

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1