Close

Втома очей

Втома очей – один із найпоширеніших синдромів сучасних людей. Адже наш ритм життя постійно пришвидшується, ми споживаємо все більше інформації – і це відбивається на стані наших очей.

Як проявляється втома очей

Цей синдром називається астенопія. Часта втома очей, яка відчувається активної зорової роботи, тим паче на близьких відстанях. Проявляється вона у вигляді сльозотечі, почервоніння очей, відчуття печіння, болю та свербіжу в очах, «пелени» перед очима, спотворення і розмитість побаченого, двоїться в очах. Разом з тим людина відчуває дратівливість, з’являється головний біль. Часто паралельно із астенопією розвивається кон’юктивіт та запалення повік.

Що призводить до частої втоми очей?

Це питання цікавить всіх, хто звертається в Оптику №2 із скаргами на часту втому очей. Тут є два фактори. Першою причиною є робота за комп’ютером та робота з текстами і документами. Або ж інші, менш поширені, заняття, що вимагають тривалого тонусу очей. Друга причина – це порушення зору: далекозорість, близькозорість тощо.

Астенопія є двох видів: акомодативна та м’язова. . Акомодативна астенопія спричинена хронічною втомою м’яза, що регулює рівень кривизни кришталика. На ослаблення цього м’язу також впливають загальні інфекції та хвороби організму. М’язова астенопія розвивається тоді коли є короткозорість, але відсутні заходи по корекції зору.

Що робити при частій втомі очей?

В першу чергу – не затягувати і якнайшвидше звернутися до спеціаліста. Тому, що найчастіше є сукупність факторів, які викликають астенопію.

В Оптиці №2 є кваліфіковані оптики-диспенсери, які зможуть провести обстеження очей і встановити причину частої втоми. І запропонувати засоби корекції зору, які цієї втоми можуть позбавити. Наші працівники пройшли навчання за системою ABDO та регулярно підвищують свої навички на додаткових заняттях. Вони з радістю вам допоможуть – звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1