Close

Фотохромні окуляри для зору

Фотохромні окуляри для зору («хамелеони») – це окуляри із спеціальними фотохромними лінзами, що здатні змінювати колір. Ця зміна відбувається на сонячному світлі завдяки нанесеному спеціальному покриттю на лінзах. Ці окуляри продаються у Оптиці №2 і зараз детальніше про них розповімо.

Як працюють фотохромні окуляри

Ці окуляри змінюють колір, адаптуючись до умов освітлення, чим полегшують роботу очей. В приміщенні ці окуляри практично прозорі. А вже на вулиці ці окуляри стають темними: чим більше світла – тим темніший колір. Зміна кольору відбувається швидко – за хвилину-півтора.

Як це відбувається? Тому, хто носить окуляри додатково нічого не потрібно робити: фотохромні речовини, якими покриті лінзи, починають поглинати ультрафіолет і це змінює їхню молекулярну структуру і, як наслідок, колір. Їх виготовляють за двома технологіями: наносять спеціальне покриття поверх лінзи або фотохромний матеріал розподіляють по всій товщі. Матеріалом для виготовлення можуть бути і скло, і пластик.

Функції фотохромних окулярів

«Окуляри хамелеони» виконують кілька функцій:

  • Корекція зору. Фотохромні лінзи здатні корегувати зір також, як і звичайні. Покриття наноситься на лінзи  з будь-якими діоптріями і будь-якої форми.
  • Захист від ультрафіолету. Лінзи поглинають ультрафіолет, чим забезпечують захист сітківки і кришталика  від його негативного впливу.
  • Захист ока від перенапруження. Ці окуляри не пропускають надмірного освітлення, тому очі не перенапружуються.

Фотохромні окуляри для водіння

Ці окуляри виконують функцію сонцезахисних: це зручно, адже не треба носити дві пари окулярів. І постає логічне питання, чи можна використовувати їх водіям. Можна, але треба враховувати одну особливість. Переважна більшість «окулярів-хамелеонів» реагує на ультрафіолет. А в салоні автомобіля його мізерна кількість, бо вітрове скло його просто не пропускає. Існують моделі, які реагують на рівень світла і їх фотохромність проявляється в приміщенні чи у авто – є доцільність ними користуватися. Але таких моделей небагато. Тому уточніть це питання в оптика-диспенсера, коли будете купляти окуляри – наші спеціалісти знатимуть відповідь.

 

В Оптиці №2 ви можете купити фотохромні окуляри. У нас є широкий асортимент моделей різних цінових категорій. Тому звертайтесь та обирайте, що підходить вам!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1