Close

Дитячі окуляри

Дитячі окуляри обирати непросто. По перше, вони повинні добре виконувати корекцію зору. А по друге, бути аксесуаром, який дитина не соромитиметься носити. Бо самі окуляри для дитини може бути важливим бар’єром. Коли до нас звертаються із бажанням купити дитячі окуляри, ми пропонуємо широкий асортимент моделей, але завжди радимо не обирати самостійно та дослухатися до дітей.

Як обрати окуляри для дитини

Найголовніше: не «затягувати» із вибором окулярів. Чим швидше купити окуляри – тим кращим буде у дитини зір. Приміром, в Британії приписують контактні лінзи дітям віком від 2 місяців. Існує також стереотип про те, що лінзи в дитячих окулярах повинні мати трішки замалу кількість діоптрій – щоб очі напружувалися та самостійно цю різницю долали. Це дурниці. В такому випадку буде дитини мати постійну втому очей, поганий зір та непідходящі окуляри, які цей зір і погіршуватимуть. Окуляри повинні точно відповідати потребам дитини.

При виборі потрібно  уважно дослухатися до дитини – в тому сенсі, що міряючи оправу, дитина може відчувати певний дискомфорт, але не здатна сформулювати,  як дорослі. В цих питаннях працівник нашої оптики мають досвід і знають на що звернути увагу. Також треба враховувати анатомічні особливості дитячого організму. Дитячі обличчя розвиваються нерівномірно. І може бути таке, що ніс виріс, а переднісся, де фіксуються окуляри, не сформоване. Тому треба добре відкоригувати та правильно виставити носові тримачі – наші майстри знають, як це робиться. Оправа не повинна ніяк обмежувати поле зору дитини – це теж ніхто не скаже, крім самого малюка. Але це точно потрібно дізнатися.

Якими мають бути дитячі окуляри

Вони повинні відповідати певним вимогам. Перш за все – безпечними. Лінзи для дитячих окулярі виготовляють із стійкого пластику. Його важче розбити чи будь-як пошкодити, щоб не травмувати око. Також ці окуляри мають бути ударо- і зносостійкі. Тому що це ж діти – вони активні і непосидючі. Часто батьки купляють дітям силіконові оправи – вони безпечні, витривалі, приємні на дотик. Вони витримуватимуть удари, неправильні знімання однією рукою, перегинання, тощо.

Варто також пам’ятати, що діти швидко ростуть і змінюються. І тому змінюватиметься рецепт на окуляри. Тому обов’язково потрібно проходити обстеження та моніторити стан зору. Наші працівники в Оптиці №2 проходять навчання за системою ABDO і знають, як правильно слідкувати за дитячим зором. Тому не вагайтесь – звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1