Close

Рідина для лінз

Контактні лінзи потребують щоденного догляду, щоб ними можна було безпечно і правильно користуватися. На ніч їх треба поміщати в спеціальний розчин, в якому лінза очищується, дезинфікується і зберігається без деформації. Придбати рідину для лінз можна у Оптиці №2, а також інші необхідні аксесуари для лінз.

Для чого потрібна рідина для лінз

Першочергова функція – зберігання. Лінза сама по собі висихає і змінює форму. А рідина якраз уберігає від висихання. Також рідина дезинфікує лінзу: унеможливлює розмноження шкідливих бактерій. Після перебування в розчині лінзи зволожені – створюють приємний та комфортний контакт для очей.  

Контактні лінзи за своєю структурою нагадують губку. В них є мікропори, через які проходять та інфільтруються сльози. А весь пил, осад, білкові нашарування залишаються на лінзі. Тому  і потрібна рідина – щоб регулярно очищувати лінзу від цього осаду.

Як обрати рідину для лінз

Зараз можна знайти різноманітні рідини, хімічний склад та функціональне призначення яких відрізняється. Це можуть бути суміші на основі переоксиду, з водно-сольовою основою, багатофункціональні суміші. Тому не бажано обирати самостійно, а тим паче – купувати через інтернет чи не у профільних закладах. Краще уточнити у спеціаліста: яку саме рідину вам треба і тоді вже купляти – безпекою очей не можна нехтувати.

В Оптиці №2 ви завжди отримаєте консультацію перед покупкою рідини для лінз: склад, призначення, терміни придатності, особливості використання. У нас є широкий вибір різних рідин – ви зможете знайти те, що потрібне саме вам.

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1