Close

Оправи для окулярів

Відомо, що першочергова мета окулярів – це корекція зору. Але ж усім хочеться, щоби окуляри пасували і добре виглядали. Адже їх треба носити щодня – на очах! Тому стільки уваги приділяється оправам. І не дарма: адже якісна оправа для окулярів – це запорука того, що окуляри прослужать довго та надійно, а користування ними буде комфортним і правильним.

Як правильно обрати оправи для окулярів

Правильно підібрана оправа має фіксувати окуляри в чітко визначеному місці на обличчі. Вони повинні «сидіти» без зайвого ковзання по носі чи спадання при повороті голови – лише тоді зберігається правильна відстань від лінзи до ока і окуляри коректно виконують свою функцію. По друге – так вони забезпечують комфортне користування. Адже ви не повинні думати під час роботи про окуляри і про їх положення. Вони й не повинні відчуватися на обличчі чи перекривати поле зору. Оправа має бути приємною на дотик – не викликати свербіння чи відчуття дискомфорту на шкірі.

Як повинна виглядати оправа для окулярів

При виборі оправ важливо не забувати про те, як вони виглядають та як впливають на ваш власний зовнішній вигляд. Звичайно, що про смаки не сперечаються, але є певні загальні правила гарного підбору. Наприклад, оправа має підкреслювати зовнішність: для очей зеленого кольору пасуватиме оправа зеленого кольору (суцільна або частково). Щодо розмірів оправи, то має бути правильне співвідношення від розміру обличчя.

Які існують типи оправ

Найчастіше використовуються три типи оправ:

  • Обідкова оправа. В них лінза оточена з усіх сторін обідком. Вони можуть бути металеві, пластикові або комбіновані
  • Напівобідкова оправа. У них лінза оточена обідком або зверху, або знизу. Часто лінза прикріплена до корпусу нейлоновою жилкою.
  • Безобідкова оправа. В цьому варіанті рамки, як такої, – немає. А лінза гвинтиками прикріплена до перенісся і завушників.

Де купити оправу для окулярів

Придбати оправи ви можете в Оптиці №2. Тут є широкий вибір оправ
на різний смак та різних цінових категорій. І ви дійсно зможете підібрати те, що вам сподобається. Кваліфіковані спеціалісти допоможуть вам із правильним вибором оправи. А досвідчені майстри, за потреби, можуть надати правильної форми лінзам, щоб надійно їх зафіксувати. У нас є 50 річний досвід роботи в цій галузі – тому ми добре знаємось на своїй справі!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1