Close

Діагностика зору в Оптика №2

Коли людина звертається в оптику, в кінцевому результаті вона прагне покращити якість зору. ЇЇ можуть привести різні причини, але результату всі хочуть досягти однакового. А діагностика – це основа, на якій ґрунтується подальша робота.  

Ми ставимося до потреб кожного клієнта, що до нас звертається, як до проекту. Це означає, що ми системно та комплексно підходимо до вирішення цих потреб. А результатом має стати – покращення зору. До  нас звертаються різні люди із різними проблемами. Інколи вони можуть чітко сформувати причину, яка їх привела, а інколи вони говорять загальні речі, на кшталт «Щось не так із зором». Ми до всіх клієнтів ставимось із однаковою серйозністю – тому і діагностика зору у нас завжди важливий процес.

Як відбувається діагностика зору

Наша діагностика базується на трьох принципах:   

  • знання про функціонування ока;
  • знання фізики світла (оптики)
  • наш набутий досвід, який ми можемо застосувати.

Серед наших працівників, що проводять діагностику, є оптики–диспенсери та лікар-окуліст. Вони пройшли навчання із оптики за системою ABDO та курс із фізики світла. Їхні теоретичні знання підкріплені  практичним багажем: щодня ми проводимо від 15 до 35 оглядів. Вони справді мають реальне підґрунтя та перевірку часом.

Як використовуємо результати досліджень?

Перевірка зору нам дає відповіді на 2 питання: який стан зору та які заходи потрібно вжити. Якщо стан очей такий, що вони не в змозі якісно виконувати свою роботу – ми шукаємо рішення, як їм допомогти. Найчастіше очі лікувати не потрібно – їм треба просто допомогти виконувати їхню роботу по заломленню світла. Допомагаю справлятися із такими задачами окуляри та контактні лінзи. Це не є лікарські засоби – це інструменти підвищення продуктивності, які виконують частину роботи людини.

Поінформований – означає озброєний. Регулярна діагностика зору дасть вам змогу розуміти, яка його гострота, якість та чи потрібно вживати заходів. Звертайтесь, ми вам з радістю допоможемо!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1