Close

Почервоніння очей

Почервоніння очей – синдром, який дуже часто люди заліковують самостійно, використовуючи всілякі каплі: знайомі ще з далекого минулого чи які побачили у рекламі. Але дуже часто це  дарма і каплі йдуть тільки на шкоду. Коли до в Оптику №2 звертаються із такими проблемами, ми радимо не спішити із покупкою капель, а для початку знайти причину виникнення симптому.

Чому виникає почервоніння очей

Почервоніння очей – знайомий синдром людям, що багато перепрацьовують. Особливо, якщо це – робота за комп’ютером. Люди, які довго зосереджені на моніторі – моргають набагато рідше. Тому пересихає рогівка. Якщо це відбувається часто – може призвести до серйозних наслідків для ока.

Окрім рогівки, негативного впливу зазнають ще і м’язи ока. Оскільки людина безперервно сконцентрована поглядом на одній точці протягом тривалого часу. В цей час м’язи знерухомлені. Особливо шкодить, коли монітор розташований під неправильним кутом і якась група м’язів перебуває в напруженні довгий час. Негативно на очі впливають неправильна контрастність і яскравість екрану – це призводить до втоми та почервоніння очей.

Як цьому запобігти?

Якщо припинити працювати за комп’ютером, то зазначені вище негативні симптоми поступово зникнуть. Але якщо нема можливості різко поміняти стиль життя, то потрібно дотримуватись правил гігієни зору та правильно організувати робоче місце, щоб зменшити навантаження на очі.

Якщо очі втомлюються – то дайте їм трохи відпочити: 5-10 хв після кожних 45 хвилин роботи, зробіть вправи за цей час. Очі розслаблюються, коли погляд спрямований в далину. Спробуйте порозглядати об’єкти далеко за вікном або хоча б якусь далеку точку в приміщенні. Виконайте таку вправу: затримайте погляд на далекому об’єкті на кілька секунд –  а тоді переведіть на близький (щось на вашому столі, наприклад). І повторіть так 5-10 разів. Поморгайте, затримайте повіки закритими на кілька секунд. Корисним буде заплющити очі та злегка їх промасувати пучками пальців. Виконуючи ці вправи, ви не будете виглядати дивно і витратите на них менше 5 хвилин часу. Але користь від них буде відчутною.

Щодо робочого місця, то при роботі з документами, дрібними деталями чи за комп’ютером, важливо пам’ятати про правильне освітлення (не надто тьмяне, не надто яскраве) яке має падати під правильним кутом (не давати відблисків, не засліплювати монітор). На екран не має падати стороннє світло і він має бути чистим від пилу – це значно спростить роботу ока.

Звісно, що потрібно регулярно проходити перевірку зору: дорослим – 1 раз щороку. Тоді ви точно знатимете, що із вашим зором все гаразд.

Пройти діагностику зору можна в Оптиці №2. У нас є сучасне обладнання, великий досвід роботи та фахові спеціалісти. Звертайтесь – з радістю допоможемо!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1