Close
Режим замінищоденний
ПризначенняМультифокальні
Матеріал лінзБіосовмісні
Кількість лінз в упаковці5 шт
Замовити
Режим замінищоденний
ПризначенняДля далі (+або -)
Матеріал лінз:Біосовмісний
Кількість лінз в упаковці30 шт
Замовити

Кольорові лінзи

Сучасні технології дають змогу змінити, навіть, колір очей. Для цього є кольорові лінзи. З їх допомогою колір очей можна змінити на радикально інший або підсилити чи послабити існуючий відтінок. І хоча це є аксесуар для зміни іміджу, первинне його призначення – це корекція гостроти зору. Звісно, вони менш поширені аніж, класичні контактні лінзи, але користуються все більшим попитом.

Чи безпечно носити кольорові лінзи

Щодо цих лінз виникають багато запитань: чи безпечно ними користуватись, чи не шкодить барвник оку, та як це працює взагалі. По перше, користуватися ними абсолютно безпечно та не шкідливо. Потрібно лише дотримуватися правил користування. І лінзи виготовленні із спеціального багатошарового пластику, а кольоровий шар знаходиться по середині. Тому фарба ніяк не контактує із рогівкою. В кольорових лінзах, на відміну від кольорових (затемнених) окулярів, людина бачить світ в природних, не змінених барвах. Це відбувається тому, що зона зіниці – прозора. Вона, навіть, спеціально трохи розширена, щоб при розширенні зіниці кольорова зона не потрапляла у поле зору.

Як носити кольорові лінзи

Для цього типу лінз існують певні правила та обмеження із того, як їх носити. Їх не слід носити в темну пору, оскільки в цей час око адаптується до дефіциту світла і зіниця розширюється. Тому може виникнути ситуація, коли зіниця настільки збільшується, що кольорова зона стає помітною для ока. Як результат – певне спотворене зображення. В кольорових лінзах заборонено виконувати роботу, яка вимагає швидкої реакції та аналізу деталей навколишнього оточення. До цього переліку відноситься водіння автомобіля. З кольоровими лінзами не можна плавати чи приймати душ. А на ніч їх потрібно знімати. Кольорові лінзи виготовлені із гідрогелевих матеріалів і вони перешкоджають нормальному доступу кисню до очного яблука. А це – необхідність. Тому нічний період без лінз має компенсувати цю нестачу.

Звісно, що ці лінзи вимагають ретельного догляду: очищення від пилу, косметики та інших елементів. Їх потрібно дезинфікувати спеціальним розчином. Зберігаються вони у контейнері для лінз, який теж потрібно регулярно замінювати.

Де придбати кольорові лінзи

Купити кольорові лінзи у Львові можна у Оптиці №2. Там є великий вибір лінз на будь-який смак та гаманець. А фахові спеціалісти допоможуть підібрати та підкажуть, як правильно їх носити. Також ви зможете купити каплі для зволоження очей, так звані штучні сльози. Звертайтесь!

Записатись на прийом онлайн

Записатись

Переваги окулярів для корекції зору

Порушення зору – проблема, з якою ми часто зустрічаємося в повсякденному житті. Поганий зір впливає на самопочуття і працездатність людини, тому окуляри – це найшвидше та найбезпечніше рішення цієї проблеми.

Записатися
Підвищення Працездатності
Правильно підібрані окуляри допоможуть вам легше та швидше сприймати інформацію.
Запобігання втоми очей
Вам не потрібно постійно напружувати зір – правильні окуляри забезпечать комфортний і розслаблений стан для очей надовго.
Окуляри – це стильно
Окуляри – це завжди довершення вашого стилю і найкращий спосіб підкреслити свій образ.
Окуляри на різні гаманці
Вдало підібрані окуляри гарантують швидку та безпечну корекцію зору за вигідними цінами. Різноманіття оправ дозволить вам вибрати комфортні окуляри на будь-який гаманець.
1